Hotel Bedřiška Špindlerův Mlýn

.Hotel Bedříška se nachází v části Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 940m na místě, ze kterého je jeden z nejhezčích výhledů na kotlinu Špindlerova Mlýna a okolní vrcholky Krkonoš. Po celkové rekonstrukci je v roce 1993 je otevřen hotel, který dostal název po vnučce pana Fuchse " Bedřiška ". Po roce provozování přechází hotel do vlastnictní společnosti Gastro, která za doby jejího působení rozšířila ubytovací kapacitu o výstavbu studií, zpřístupnila veřejnosti a zejména hostům zahradu s parkovou úpravou a tenisový kurt spolu se zahradní restaurací.


Všechny pokoje hotelu jsou situované do rozlehlé zahrady s překrásným výhledem. Hotel disponuje 7 dvoulůžkovými pokoji s možností 1 – 2 přistýlek, 6-ti studii, třemi čtyřlůžkovými apartmány s možností 1 - 2 přistýlek. V hotelové Depandanci vzdálené 50m od hlavní budovy se rovněž nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlek, a ve dvou apartmánech. Hotel je vhodný pro rodinou rekreaci s dětmi, zejména pro jeho klidnou polohu s rozsáhlou oplocenou zahradou o výměře 10.000 čtverečních metrů. Dále pak pro kongresovou turistiku pro malé a střední společnosti, firemních školení, oslavy apod. Celková kapacita hotelu je 56 pevných lůžek s možností 19 přistýlek.


Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchu a WC. Televizor se satelitním rozvodem, telefon s přímou provolbou na státní linku, minibar a trezor. Pokoje jsou pokryty signálem Wi-Fi. V hotelové zahradě se nachází 6 nově postavených studií pro 2 - 4 osoby s vlastním vchodem do zahrady. Studia jsou vybaveny sociálním zařízením – sprchou a WC, televizorem se satelitním rozvodem, telefonem s přímou provolbou na státní linku, minibarem a trezorem. hotelové zahradě se nachází Depandance hotelu, která je vzdálená od hlavní budovy cca 50 m po osvětleném chodníku. V Depandanci je k dispozici 2 x dvoulůžkový pokoj, dále pak třílůžkový pokoj, třílůžkový pokoj s možností dvou přistýlek v samostatném pokoji v podkroví. Depandance Vám dále nabízí ubytování ve dvou apartmánech pro 4 – 5 osob. Všechny kapacity jsou vybaveny sociálním zařízením - sprchou a WC (v apartmánu k dispozici vana), televizorem (TV k dispozici i v podkrovních pokojích) a trezorem. Součástí Depandance je i garáž pro 4 - 6 vozů (za poplatek). Snídaně je poskytována v restauraci hotelu v hlavní budově.


Snídaně jsou podávány formou rautu, v případě zájmu si můžete objednat i A la carte. Tenis – nachází se v hotelové zahradě a cena pro naše hosty je 100,- Kč/hod. Kurty si můžete rezervovat na recepci, kde obdržíte i klíče. Tenisové rakety a míčky jsou k zapůjčení na recepci. Stolní tenis – nachází se před hotelem a hotelovým hostům je k dispozici zdarma. Pálky a míčky jsou k zapůjčení na recepci. Plavecký bazén: 25 m, tobogán, dětské brouzdaliště, protiproud, umělé vlnobití, whirlpool, nachází se cca 150 m od hotelu, vstup s voucherem, který na vyžádání obdržíte na recepci, platba Vám bude natížena na Váš hotelový účet. V objektu se dále nachází posilovna, kuželky, squash, tenis, solarium, masáže, tělocvična atd.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-bedriska@toprague.cz
Adresa: Lesní 50 Špindlerův Mlýn


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist