Hotel Bedřiška Špindlerův Mlýn

Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn 11 Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn 12 Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn 13 Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn 14 Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn 15 Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn 16 Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn 17 Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn 18 Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn 19 Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn 20 Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn 21 Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn 22

.Hotel Bedříška se nachází v části Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 940m na místě, ze kterého je jeden z nejhezčích výhledů na kotlinu Špindlerova Mlýna a okolní vrcholky Krkonoš. Po celkové rekonstrukci je v roce 1993 je otevřen hotel, který dostal název po vnučce pana Fuchse " Bedřiška ". Po roce provozování přechází hotel do vlastnictní společnosti Gastro, která za doby jejího působení rozšířila ubytovací kapacitu o výstavbu studií, zpřístupnila veřejnosti a zejména hostům zahradu s parkovou úpravou a tenisový kurt spolu se zahradní restaurací.


Všechny pokoje hotelu jsou situované do rozlehlé zahrady s překrásným výhledem. Hotel disponuje 7 dvoulůžkovými pokoji s možností 1 – 2 přistýlek, 6-ti studii, třemi čtyřlůžkovými apartmány s možností 1 - 2 přistýlek. V hotelové Depandanci vzdálené 50m od hlavní budovy se rovněž nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlek, a ve dvou apartmánech. Hotel je vhodný pro rodinou rekreaci s dětmi, zejména pro jeho klidnou polohu s rozsáhlou oplocenou zahradou o výměře 10.000 čtverečních metrů. Dále pak pro kongresovou turistiku pro malé a střední společnosti, firemních školení, oslavy apod. Celková kapacita hotelu je 56 pevných lůžek s možností 19 přistýlek.


Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchu a WC. Televizor se satelitním rozvodem, telefon s přímou provolbou na státní linku, minibar a trezor. Pokoje jsou pokryty signálem Wi-Fi. V hotelové zahradě se nachází 6 nově postavených studií pro 2 - 4 osoby s vlastním vchodem do zahrady. Studia jsou vybaveny sociálním zařízením – sprchou a WC, televizorem se satelitním rozvodem, telefonem s přímou provolbou na státní linku, minibarem a trezorem. hotelové zahradě se nachází Depandance hotelu, která je vzdálená od hlavní budovy cca 50 m po osvětleném chodníku. V Depandanci je k dispozici 2 x dvoulůžkový pokoj, dále pak třílůžkový pokoj, třílůžkový pokoj s možností dvou přistýlek v samostatném pokoji v podkroví. Depandance Vám dále nabízí ubytování ve dvou apartmánech pro 4 – 5 osob. Všechny kapacity jsou vybaveny sociálním zařízením - sprchou a WC (v apartmánu k dispozici vana), televizorem (TV k dispozici i v podkrovních pokojích) a trezorem. Součástí Depandance je i garáž pro 4 - 6 vozů (za poplatek). Snídaně je poskytována v restauraci hotelu v hlavní budově.


Snídaně jsou podávány formou rautu, v případě zájmu si můžete objednat i A la carte. Tenis – nachází se v hotelové zahradě a cena pro naše hosty je 100,- Kč/hod. Kurty si můžete rezervovat na recepci, kde obdržíte i klíče. Tenisové rakety a míčky jsou k zapůjčení na recepci. Stolní tenis – nachází se před hotelem a hotelovým hostům je k dispozici zdarma. Pálky a míčky jsou k zapůjčení na recepci. Plavecký bazén: 25 m, tobogán, dětské brouzdaliště, protiproud, umělé vlnobití, whirlpool, nachází se cca 150 m od hotelu, vstup s voucherem, který na vyžádání obdržíte na recepci, platba Vám bude natížena na Váš hotelový účet. V objektu se dále nachází posilovna, kuželky, squash, tenis, solarium, masáže, tělocvična atd.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-bedriska@toprague.cz
Adresa: Lesní 50 Špindlerův Mlýn


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Bedřiška Špindlerův Mlýn se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 10:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist